URAN Association

Administrative bodies

Board of the Association (approved by General Assembly 26.04.2018)

1.

Y. I. Yakimenko
Head of the Board

Національний технічний університет України
«Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Kiev

2.

V. V. Semenets
Deputy Head of the Board

Харківський національний університет радіоелектроніки

Kharkiv

3. G. S. Khrypunov Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Kharkiv

4.

Y. V. Boyko

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Kiev

5.

D. V. Fedasyuk

Національний університет «Львівська політехніка»

Lviv

6.

A. A. Aziukovskyi

Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»

Dnipro

7.

V. A. Kaptur

Одеська національна академія зв'язку ім. О.С.Попова

Odessa

8.

Y. O. Bashkov

Донецький національний технічний університет

Pokrovsk (Krasnoarmiysk)

9.

S. P. Sirotsynskyi

Національний авіаційний університет

Kiev

10.

V. I. Timofeyev
Secretary of the Board

Національний технічний університет України
«Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Kiev

Inspection Committee (approved by General Assembly 21.04.2016)

1.

M. M. Klymash
Head of the Committee

Національний університет «Львівська політехніка»

Lviv

2.

T. V. Babenko

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Kiev

Directorate

1. V. G. Galagan Executive Director of URAN Association
and Director of Subsidiary «URAN NOC»
Kiev
2. V. V. Shkarupin Director of Charitable organization «URAN Foundation» Kiev
3. M. R. Dombrougov Director of Charitable organization «EVERUM Foundation» Kiev
4. D. V. Solovianenko Director of URAN Publishing Service Ltd. and EVERUM Ltd. Kiev

Technical Committee (approved by General Assembly 26.04.2018)

1.

Y. V. Preobrazhenskyi
Head of the Committee

Керівник відділу адміністрування мережі «УРАН»

Kiev

2.

V. V. Shkarupin

Керівник відділу міжнародних зв'язків

Kiev

3.

V. P. Shchetinin

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Kharkiv

5.

M. V. Malahov

Національний університет «Львівська політехніка»

Lviv

7.

A. Y. Savchuk

Запорізький національний технічний університет

Zaporizhya

8.

A. G. Snitko

ТОВ «Поларіс-2006»

Poltava

9.

Y. S. Bonevich

ТОВ «НТЦ Інтернет-Сервіс»

Khmelnitsky