Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”
Науково-технічна бібліотека НТУУ “КПІ”
Українська науково-освітня телекомунікаційна мережа УРАН
ПП «Технологічний Центр» (м. Харків)


Цикл семінарів

«Підвищення Webometrics рейтингу ВНЗ: практичні заходи»

Рівень 2 «ПРОСУНУТИЙ» за 4 критеріями Webometrics рейтингу ВНЗ

21-23 травня 2013 р.

Київ, просп. Перемоги, 37,
НТУУ “Київський політехнічний інститут”, Науково-технічна бібліотека


21-23 травня 2013 р. на базі Асоціації УРАН були проведені семінари-практикуми другого рівня: «Підвищення Webometrics рейтингу ВНЗ: практичні заходи» та «Підготовка видання до включення у базу даних Scopus». Організатором заходів виступило підприємство ПП "Технологічний Центр" (м. Харків). У семінарах взяли участь представники вищих навчальних закладів, академічних інститутів, редакцій наукових журналів з усіх регіонів України.

Головним лектором семінарів виступив завідувач сектором Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка НТУУ "Київський політехнічний інститут", канд. іст. наук Д. В. Соловяненко - спеціаліст у галузі наукометрії, вебометрії та інформаційної діяльності, координатор проектів Асоціації УРАН "Наукова періодика України" та "Наука України у дзеркалі наукометричної бази даних SciVerse Scopus".

На семінарах серії «Підвищення Webometrics рейтингу ВНЗ: практичні заходи» розглядалися

тощо.

На семінарі «Підготовка видання до включення у базу даних Scopus» детально розглядалися кілька ключових блоків питань:

Крім того, представники наукових та освітніх закладів, які відвідували семінари першого рівня і почали застосовувати отримані знання на практиці, мали велику кількість практичних питань з досвіду своєї роботи. Формат відповідей на практичні запитання виявився цікавим і тим, хто брав участь у семінарах циклів вперше.